• Polski
 • English
 • Kids’ Academy – polsko-angielskie przedszkole – Wilanów

  Polsko-angielskie przedszkole niepubliczne w Warszawie Kids’ Academy Preschool powstało w 2007 z myślą o kreatywnym, płynnym rozwoju dzieci. Prowadzimy w nim zajęcia zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Realizowane są dwie podstawowy programowe: MEN oraz British National Curriculum.

  Nasze przedszkole Wilanów za nadrzędny cel stawia sobie dobre samopoczucie dziecka. W Kids' Academy Preschool stosujemy metodę immersji językowej, uważaną za jeden z najskuteczniejszych i najbardziej naturalnych sposobów nauki języka obcego. Dzięki glottodydaktyce dzieci dążą samodzielnego myślenia i twórczego podejścia do nauki. Z własnej woli podejmują się poszukiwania wiedzy i inspirują otaczającym światem.

  Dzieci, które ukończyły przedszkole dwujęzyczne Wilanów Kids’ Academy, dostają się do wybranych przez rodziców szkół prywatnych oraz społecznych. Nasi absolwenci mają nie tylko dużą wiedzę, ale też pewność siebie i umiejętności, które są niezbędna podczas rozwiązywania wymagających zadań. Dzięki rozwojowi pod względem emocjonalnym dzieci w oczekiwanym czasie osiągają dojrzałość szkolną. To wszystko sprawia, że nowe wyzwania przyjmują ze spokojem i chętniej stawiają im czoła.

  Kids’ Academy Preschool – przedszkole dwujęzyczne Wilanów – dysponuje dużym, bezpiecznym placem zabaw. Jest on usytuowany z dala od głównych ulic miasta, co gwarantuje ciszę, spokój i lepszą jakość powietrza dla naszych podopiecznych.

  Mamy jeszcze wolne miejsca w grupach dla dzieci z roku 2017!

  Rekrutacja do przedszkola

  Mamy jeszcze miejsca dla dzieci z roku 2017 - rekrutacja trwa cały rok.

  Aktualnie prowadzimy rekrutację dla dzieci z roku 2019 oraz dla dzieci z roku 2016 (zerówka) na rok przedszkolny 2022/2023.

  Rekrutacja do szkoły

  Rekrutujemy dzieci do klasy 0-8 na rok szkolny 2022/2023.

  Dla dzieci od 2,5 do 6 lat

  W każdej grupie wiekowej proponujemy specjalny program edukacyjny.

  Język angielski nonstop i native speaker

  Nowoczesne metody nauczania, opieka koordynatora i metodyka nauczania języka angielskiego, zajęcia prowadzone w sposób interaktywny.

  Realizacja programu MEN oraz elementów programu brytyjskiego

  Komunikacja z dzieckiem codziennie w języku angielskim, wszystkie zajęcia prowadzone dwujęzycznie.

  dziecko w wakacje w przedszkolu

  W Kids’ Academy rozpoczęliśmy wakacje!

  2 lipca 2019

  W Kids’ Academy rozpoczęliśmy wakacje! W naszym dwujęzycznym przedszkolu w Wilanowie mamy fantastyczny program na letnie tygodnie. Nasze dzieci będą wspaniale bawiły się dwujęzycznie i przy okazji zdobywały nową wiedzę.

  Czytaj więcej
  dziecko pisze w Wilanowie

  Trwają zapisy do przedszkola

  20 maja 2019

  Prowadzimy zapisy dzieci do wszystkich grup wiekowych. Posiadamy wolne miejsca. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie dotyczącej rekrutacji

  Czytaj więcej
  dziewczynka z anglii

  Nowa strona internetowa!

  25 marca 2019

  Witamy na nowej odsłonie strony naszego przedszkola!

  Czytaj więcej

  Zajęcia dodatkowe

  Zapraszamy dzieci do udziału w różnorodnych zajęciach dodatkowych organizowanych na terenie przedszkola. Odbywają się one popołudniami, zazwyczaj po godzinie 14.00 i są dodatkowo płatne. Każde dziecko może uczestniczyć w lekcji próbnej, aby zdecydować o zapisaniu dziecka na konkretne zajęcia.