• Polski
 • English
 • NASZA KADRA

  monika konieczna kowalczyk

  MONIKA KONIECZNA-KOWALCZYK

  Właściciel

  Właściciel i założyciel przedszkola, pełni rolę dyrektora.

  Wykształcenie wyższe medyczne.

  Magdalena Eysmont - small

  MAGDALENA EYSMONT

  Właściciel

  Właściciel i założyciel przedszkola, pełni rolę dyrektora.

  Wykształcenie: wyższe, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

   

   

  1.Zdjęcie

  ANNA KĄDZIELNIK

  Dyrektor Przedszkola / Dyrektor Dydaktyczny

  Klaudia Korpowska zdjecie

  KLAUDIA KORPOWSKA

  Asystentka Dyrektora / Koordynator Nauczania Języka Angielskiego

  Przez ponad cztery lata pracowałam z dziećmi w Anglii. W pierwszym roku ukończyłam kurs Nauczania Wczesnoszkolnego, uprawniający mnie do pracy Nauczycielki Przedszkola i Żłobka. Połączyłam to z wieloma innymi kursami kierunkowymi, dzięki którym zdobyłam jeszcze większą wiedzę na temat rozwoju edukacyjnego dzieci. Zostałam opiekunem grupy i miałam szansę na bliską współpracę z dziećmi i ich rodzicami/opiekunami. Byłam jednym z kluczowych pracowników nadzorującym planowanie pracy nauczycieli z dziećmi w przedszkolu.

  Jako koordynator nauczania języka angielskiego, wspieram nauczycielki przy jednoczesnym nadzorowaniu jakości ich nauczania.

  P. Maria psycholog zdjęcie

  MARIA KŁYM-GUBA

  Psycholog

  Doświadczenie praktyczne jako psycholog zdobyłam, przede wszystkim, pracując z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz z dziećmi w normie rozwojowej, które doświadczają trudności emocjonalnych i przejawiają zachowania trudne. Przez kilka lat prowadziłam Treningi Umiejętności Społecznych (TUS) oraz zajęcia bazujące na Treningach Zastępowania Agresji (TZA), a obecnie prowadzę szkolenia dla pedagogów i innych specjalistów (w tym dotyczące tego jak prowadzić TUS).
  Pracując naukowo w obszarze psychologii rozwojowej, uzyskałam stopień doktora nauk społecznych. Moją pasją i powołaniem pozostaje jednak niezmiennie praktyczna praca z dziećmi i młodzieżą, dlatego prowadzę indywidualne konsultacje psychologiczne dla dzieci i młodzieży oraz jestem psychologiem przedszkolnym w Kids' Academy.

  Obraz4

  LUCY BINDULSKA

  Native Speaker

  I’m British , and originally came to Poland to teach English to adults. However, after having children of my own, I started working in preschool, which was initially challenging, but ultimately very rewarding. To help me with this challenge, I completed a Young Learner’s Academy course run by PASE.

  It gives me enormous pleasure to share in children’s discovery of the world. And I greatly appreciate the fact that they give me instant feedback on the quality of my lessons!

  Every day I visit each class and sing songs, play games and read stories, along with Teddy – a friendly bear who helps me. In this way children absorb, without even knowing it, a whole range of vocabulary and structures, as well as the natural rhythm of the language. Most of all, I hope that these songs, games and stories will form a part of their childhood that they will later cherish.

  Agata Szymczak zdjecie

  AGATA SZYMCZAK

  Nauczyciel Główny

  Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej oraz przedszkolnej. Od 6 lat zdobywam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Na samym początku kontaktów z dziećmi zależy mi na budowaniu poczucia bezpieczeństwa oraz stworzeniu miłej i przyjemnej atmosfery. W swojej pracy stawiam na rozbudzanie w dzieciach zainteresowania, ciekawości do świata oraz motywacji. Moim celem jest takie kształtowanie procesu edukacji, aby dziecko mogło samemu dochodzić do wiedzy oraz potrafiło ją później wykorzystać w codziennym życiu.

  W relacji uczeń-nauczyciel dbam o partnerską relację, w której nauczyciel stara się zrozumieć trudności i wątpliwości dziecka, dzieli się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz aktywnie go słucha.

  Swoją wiedzę poszerzam uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. W wolnym czasie oddaję się swojej pasji jaką jest śpiew.

  Alina Kysil zdjecie

  ALINA KYSIL

  Nauczyciel Języka Angielskiego

  I've always been passionate about languages and teaching. I attempt to use every opportunity to learn, such as attending various conferences, taking part in workshops and online courses.

  I'm fluent in 3 languages and eager to transfer my passion to my students.

  I do believe that every child is capable of learning a new language at their own pace. Therefore, I encourage my students to speak English as much as possible, listen to rhymes and songs and try their best to express thoughts in English. I love reading books, playing board games or creating stories with my students.

  IMG_0107

  Olimpia Seweryn

  Nauczyciel Języka Angielskiego

  Praca z najmłodszymi dziećmi jest moją pasją. Moim priorytetem jest kształtowanie przestrzeni edukacyjnej zachęcającej dzieci do podejmowania aktywności. Koncentruję się na ich rozwoju poprzez zabawę, interakcję z innymi dziećmi jak również pomóc im w dążeniu do ich samodzielności.

  Flourish Odoje nauczycielka w przedszkolu

  Flourish Odoje

  Nauczyciel Języka Angielskiego

  I have been working as an English teacher in Poland for 3 years. Working
  with the age group of 2-8 years old, Also worked as an English Teacher of
  class 0 in PBA.

  My aim is for the kids to be happy, confident and enthusiastic learners. To
  encourage creative, enquiring minds. To enable each Child to reach their
  full potential by fostering self esteem and a sense of achievement. To
  encourage the development of skills and attitudes to promote lifelong
  learning.

  Renata Służyńska-Pusz

  RENATA SŁUŻYŃSKA-PUSZ

  Nauczyciel Główny

  Praca w przedszkolu to codziennie nowe przygody, radości, ale również wyzwania. Bezinteresowna miłość i wdzięczność dzieci to to, co urzeka mnie w tej pracy. Każdego dnia staram się dostrzegać wyjątkowość i indywidualność moich wychowanków. Doświadczanie poprzez zmysły - to zasada, którą się kieruję w nauczaniu dzieci i rozwijaniu ich zainteresowań. Rozwój i uśmiech małego człowieka to największa nagroda dla nauczyciela za włożone w pracę serce.

  DSC_7203-bez logo

  KATARZYNA RABCZUK

  Nauczyciel Języka Angielskiego

  Nadrzędnym celem w mojej pracy z dziećmi jest skojarzenie nauki z przyjemnością oraz zbudowanie solidnych fundamentów do pracy z językiem na dalszych etapach edukacji. Codziennie staram się wykorzystać naturalny potencjał moich podopiecznych - ich żywiołowość, entuzjazm i ciekawość świata - tworząc lekcje bazujące na piosenkach i zabawach ruchowych.

  DSC_7197-bez logo

  DOROTA TKACZYK

  Nauczyciel Główny

  Dzieci są pełne radości, nie ukrywają emocji, mówią co myślą, mają niesamowitą wyobraźnię, praca z nimi to codzienne odkrywanie świata na nowo.

  FB_IMG_1561666751924

  MICHALINA BRAŚ-WIERZBICKA

  Nauczyciel Języka Angielskiego

  Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS w Warszawie - kierunek filologia angielska ze specjalizacją nauczycielską oraz tłumaczeniową. Ukończyłam również kurs pedagogiczno-metodyczny języka angielskiego uprawniający do uczenia dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym.

  Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, jestem nauczycielem języka angielskiego od 10 lat.

  Praca w przedszkolu sprawia mi dużo radości i satysfakcji. Doceniam w niej codzienny kontakt z dziećmi, możliwość wpływu na ich dobry rozwój emocjonalny oraz umysłowy. Lubię obserwować kiedy moi podopieczni z biegiem czasu stają się coraz bardziej zaradnymi i samodzielnymi przedszkolakami.

  Bardzo ważna jest dla mnie przyjazna atmosfera i poczucie bezpieczeństwa moich małych uczniów. Na co dzień staram się obdarzać każde dziecko uwagą, troską i uśmiechem.

  Uśmiech dziecka jest dla mnie zastrzykiem dobrego humoru oraz motywacją do działania.

  Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców oraz miłośniczką tenisa ziemnego.

  IMG_8855a

  IZABELLA WINIARSKA

  Nauczyciel Główny

  W pracy z dziećmi dbam o ich harmonijny rozwój, kładąc jednocześnie nacisk na indywidualne potrzeby każdego z nich. Pragnę by dzieci uczyły się w twórczej i beztroskiej atmosferze. Nie ma nic cenniejszego niż uśmiech dziecka i jego pełne ufności spojrzenie.

  Nartalia Centarska - small

  NATALIA CETNARSKA

  Nauczyciel Języka Angielskiego

  Moim celem jest nauka dzieci angielskiego poprzez zabawę oraz zanurzenie ich w języku. W pracy z dziećmi najbardziej zależy mi na budowaniu atmosfery komfortu i bezpieczeństwa oraz na wprowadzeniu dzieci do kultury anglojęzycznej. Na swoich zajęciach rozwijam u dzieci zarówno umiejętności ruchowe jak i manualne w oparciu o język obcy.
  Karolina Grzelak zdjecie

  KAROLINA GRZELAK

  Nauczyciel Główny

  Jestem nauczycielem z podwójnym wykształceniem, dającym mi możliwości nauczania języka angielskiego oraz opieki nad dziećmi w wieku przedszkolnym.

  Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Warszawskim kierunek: Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, oraz studia magisterskie kierunek: Wczesne nauczanie języka angielskiego, również na UW.

  Od początku studiów pracowałam w placówkach edukacyjnych, zdobywając nie tylko wiedzę, ale i cenne doświadczenie. Były to głównie przedszkola językowe, gdzie przebywałam w międzynarodowym towarzystwie, dzięki czemu mogłam rozwijać się nie tylko językowo, ale poznawać wspaniałe osoby z innych kultur.

  W wolnym czasie, czytam książki psychologiczne. Doskonale swoje umiejętności językowe. Śpiew i taniec również są mi bliskie i te umiejętności wykorzystuję w codziennych kontaktach z dziećmi.

  W pracy najważniejsze jest dla mnie poczucie bezpieczeństwa dziecka, jego dobre samopoczucie, wzbudzanie zaufania wśród moich podopiecznych, wzajemne zrozumienie, a także otwartości i zrozumienie potrzeb dziecka. Wyżej wymienione czynniki są dla mnie kluczem do efektywnej edukacji również w języku angielskim.

  Mój ulubiony cytat odnośnie pracy z dziećmi brzmi:                               

  „Kto wiele przebywa z dziećmi, odkryje, że żaden nasz czyn nie pozostaje bez oddźwięku.”

  Johann Wolfgang von Goethe

  IMG_5969 (002)

  MARIAM MAGRADZE

  Nauczyciel Języka Angielskiego

  I was born and raised in Tbilisi, Georgia and have been living in Poland for 3 years. Have a BA degree of English Philology and Culture with a minor of ELT (English Language Teaching) and Linguistics. Next year I will graduate with a Master Degree in Teaching English as a Foreign Language. I spent the last four years working as a teacher, that was a dream I was trying to pursue.

  Dominika Pietras - small

  DOMINIKA PIETRAS

  Keyboard, Rytmika

  Kalina Kwiatkowska przedszkolanka

  KALINA KWIATKOWSKA

  Logopeda

  Uśmiech i współpraca dziecka to jedna z największych nagród jaką mogę otrzymać za swoją pracę, dlatego robię wszystko, aby dzieci z przyjemnością chodziły na moje zajęcia.

  Przyjazna atmosfera to klucz do odpowiedniej motywacja dla dzieci i ich rodziców. Jest to szczególnie ważne ponieważ efekty pracy najlepiej widać, gdy działania terapeutyczne obejmują nie tylko 30 min terapii, ale gdy dziecko i rodzice aktywnie uczestniczą w procesie terapeutycznym.

  Jako terapeuta wciąż rozwijam swoje zainteresowania i warsztat terapeutyczny z zakresu logopedii, aktywnie uczestnicząc w szkoleniach oraz współpracując z innymi terapeutami.

  Renata Karniłowicz - small

  RENATA KARNIŁOWICZ

  Gimnastyka Korekcyjna

  Gimnastyka korekcyjna, inaczej Korekcja Wad Postawy, to ćwiczenia mające na celu profilaktykę oraz przeciwdziałanie wadom w obrębie całego układu ruchu (wiązadłowo-mięśniowego).

  W przedszkolu moje zajęcia służą głównie profilaktyce i wczesnemu wykrywaniu nieprawidłowości w postawie dzieci. Uczą się podstawowych ćwiczeń korekcyjnych tj. wzmacniających i rozciągających osłabione lub przykurczone mięśnie.