• Polski
 • English
 • NASZA KADRA

  monika konieczna kowalczyk

  MONIKA KONIECZNA-KOWALCZYK

  Właściciel

  Właściciel i założyciel przedszkola, pełni rolę dyrektora.

  Wykształcenie wyższe medyczne.

  Magdalena Eysmont - small

  MAGDALENA EYSMONT

  Właściciel

  Właściciel i założyciel przedszkola, pełni rolę dyrektora.

  Wykształcenie: wyższe, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

   

   

  1.Zdjęcie

  ANNA KĄDZIELNIK

  Dyrektor Przedszkola / Dyrektor Dydaktyczny

  Obraz4

  LUCY BINDULSKA

  Native Speaker

  I’m British , and originally came to Poland to teach English to adults. However, after having children of my own, I started working in preschool, which was initially challenging, but ultimately very rewarding. To help me with this challenge, I completed a Young Learner’s Academy course run by PASE.

  It gives me enormous pleasure to share in children’s discovery of the world. And I greatly appreciate the fact that they give me instant feedback on the quality of my lessons!

  Every day I visit each class and sing songs, play games and read stories, along with Teddy – a friendly bear who helps me. In this way children absorb, without even knowing it, a whole range of vocabulary and structures, as well as the natural rhythm of the language. Most of all, I hope that these songs, games and stories will form a part of their childhood that they will later cherish.

  IMG_8855a

  IZABELLA WINIARSKA

  Nauczyciel Główny

  W pracy z dziećmi dbam o ich harmonijny rozwój, kładąc jednocześnie nacisk na indywidualne potrzeby każdego z nich. Pragnę by dzieci uczyły się w twórczej i beztroskiej atmosferze. Nie ma nic cenniejszego niż uśmiech dziecka i jego pełne ufności spojrzenie.

  DSC_7203-bez logo

  KATARZYNA RABCZUK

  Nauczyciel Języka Angielskiego

  Nadrzędnym celem w mojej pracy z dziećmi jest skojarzenie nauki z przyjemnością oraz zbudowanie solidnych fundamentów do pracy z językiem na dalszych etapach edukacji. Codziennie staram się wykorzystać naturalny potencjał moich podopiecznych - ich żywiołowość, entuzjazm i ciekawość świata - tworząc lekcje bazujące na piosenkach i zabawach ruchowych.

  Dana Bazvershuk - small

  BOGDANA BEZVERSHUK

  Nauczyciel Języka Angielskiego

  My name is Bogdana Bezvershuk and I’m an English teacher. For the last 6 years I was living and working in China (Beijing) with students aged 2-6. My own teaching philosophy is based on the belief that children learn and develop best when they are empowered as active agents in their own learning.

  In my work with children, I inspire them to find their own passion and experience the world around them through different senses.

  Nartalia Centarska - small

  NATALIA CETNARSKA

  Nauczyciel Języka Angielskiego

  Moim celem jest nauka dzieci angielskiego poprzez zabawę oraz zanurzenie ich w języku. W pracy z dziećmi najbardziej zależy mi na budowaniu atmosfery komfortu i bezpieczeństwa oraz na wprowadzeniu dzieci do kultury anglojęzycznej. Na swoich zajęciach rozwijam u dzieci zarówno umiejętności ruchowe jak i manualne w oparciu o język obcy.
  DSC_7225-bez logo

  JULIA GARASHENKO

  Nauczyciel języka angielskiego

  I have worked as a teacher of English for 5 years. Since I started teaching English in China, I have felt that the most pleasant thing is when your job becomes your passion.

  Children are so sincere that you can always see their emotions, what they like and how they enjoy lessons. It is a pleasure and fun to teach them since you are always surrounded by the positive, relaxed and happy atmosphere!

  Flourish Odoje nauczycielka w przedszkolu

  Flourish Odoje

  Nauczyciel Języka Angielskiego

  I have been working as an English teacher in Poland for 3 years. Working
  with the age group of 2-8 years old, Also worked as an English Teacher of
  class 0 in PBA.

  My aim is for the kids to be happy, confident and enthusiastic learners. To
  encourage creative, enquiring minds. To enable each Child to reach their
  full potential by fostering self esteem and a sense of achievement. To
  encourage the development of skills and attitudes to promote lifelong
  learning.

  IMG_0107

  Olimpia Seweryn

  Nauczyciel języka angielskiego

  Praca z najmłodszymi dziećmi jest moją pasją. Moim priorytetem jest kształtowanie przestrzeni edukacyjnej zachęcającej dzieci do podejmowania aktywności. Koncentruję się na ich rozwoju poprzez zabawę, interakcję z innymi dziećmi jak również pomóc im w dążeniu do ich samodzielności.

  DSC_7197-bez logo

  DOROTA TKACZYK

  Nauczyciel Główny

  Dzieci są pełne radości, nie ukrywają emocji, mówią co myślą, mają niesamowitą wyobraźnię, praca z nimi to codzienne odkrywanie świata na nowo.

  P. Maria psycholog zdjęcie

  MARIA KŁYM-GUBA

  Psycholog

  Doświadczenie praktyczne jako psycholog zdobyłam, przede wszystkim, pracując z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz z dziećmi w normie rozwojowej, które doświadczają trudności emocjonalnych i przejawiają zachowania trudne. Przez kilka lat prowadziłam Treningi Umiejętności Społecznych (TUS) oraz zajęcia bazujące na Treningach Zastępowania Agresji (TZA), a obecnie prowadzę szkolenia dla pedagogów i innych specjalistów (w tym dotyczące tego jak prowadzić TUS).
  Pracując naukowo w obszarze psychologii rozwojowej, uzyskałam stopień doktora nauk społecznych. Moją pasją i powołaniem pozostaje jednak niezmiennie praktyczna praca z dziećmi i młodzieżą, dlatego prowadzę indywidualne konsultacje psychologiczne dla dzieci i młodzieży oraz jestem psychologiem przedszkolnym w Kids' Academy.

  Dominika Pietras - small

  DOMINIKA PIETRAS

  Keyboard, Rytmika

  Kalina Kwiatkowska przedszkolanka

  KALINA KWIATKOWSKA

  Logopeda

  Uśmiech i współpraca dziecka to jedna z największych nagród jaką mogę otrzymać za swoją pracę, dlatego robię wszystko, aby dzieci z przyjemnością chodziły na moje zajęcia.

  Przyjazna atmosfera to klucz do odpowiedniej motywacja dla dzieci i ich rodziców. Jest to szczególnie ważne ponieważ efekty pracy najlepiej widać, gdy działania terapeutyczne obejmują nie tylko 30 min terapii, ale gdy dziecko i rodzice aktywnie uczestniczą w procesie terapeutycznym.

  Jako terapeuta wciąż rozwijam swoje zainteresowania i warsztat terapeutyczny z zakresu logopedii, aktywnie uczestnicząc w szkoleniach oraz współpracując z innymi terapeutami.

  Renata Karniłowicz - small

  RENATA KARNIŁOWICZ

  Gimnastyka Korekcyjna

  Gimnastyka korekcyjna, inaczej Korekcja Wad Postawy, to ćwiczenia mające na celu profilaktykę oraz przeciwdziałanie wadom w obrębie całego układu ruchu (wiązadłowo-mięśniowego).

  W przedszkolu moje zajęcia służą głównie profilaktyce i wczesnemu wykrywaniu nieprawidłowości w postawie dzieci. Uczą się podstawowych ćwiczeń korekcyjnych tj. wzmacniających i rozciągających osłabione lub przykurczone mięśnie.