• Polski
 • English
 • NASZA KADRA

  monika konieczna kowalczyk

  MONIKA KONIECZNA-KOWALCZYK

  Dyrektor Przedszkola

  Właściciel i założyciel przedszkola, pełni rolę dyrektora.

  Wykształcenie wyższe medyczne.

  Magdalena Eysmont - small

  MAGDALENA EYSMONT

  Dyrektor Przedszkola

  Właściciel i założyciel przedszkola, pełni rolę dyrektora.

  Wykształcenie: wyższe, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

   

   

  Joanna Ksieniewicz - small

  JOANNA KSIENIEWICZ

  Obsługa Sekretariatu

  Jestem gotowa do pomocy w sprawach codziennych dotyczących obsługi przedszkola. Chętnie odpowiem telefonicznie lub mailowo na Państwa pytania.

  Obraz4

  LUCY BINDULSKA

  Native Speaker

  I’m British , and originally came to Poland to teach English to adults. However, after having children of my own, I started working in preschool, which was initially challenging, but ultimately very rewarding. To help me with this challenge, I completed a Young Learner’s Academy course run by PASE.

  It gives me enormous pleasure to share in children’s discovery of the world. And I greatly appreciate the fact that they give me instant feedback on the quality of my lessons!

  Every day I visit each class and sing songs, play games and read stories, along with Teddy – a friendly bear who helps me. In this way children absorb, without even knowing it, a whole range of vocabulary and structures, as well as the natural rhythm of the language. Most of all, I hope that these songs, games and stories will form a part of their childhood that they will later cherish.

  IMG_8855a

  IZABELLA WINIARSKA

  Nauczyciel Główny

  W pracy z dziećmi dbam o ich harmonijny rozwój, kładąc jednocześnie nacisk na indywidualne potrzeby każdego z nich. Pragnę by dzieci uczyły się w twórczej i beztroskiej atmosferze. Nie ma nic cenniejszego niż uśmiech dziecka i jego pełne ufności spojrzenie.

  DSC_7203-bez logo

  KATARZYNA RABCZUK

  Nauczyciel Języka Angielskiego

  Nadrzędnym celem w mojej pracy z dziećmi jest skojarzenie nauki z przyjemnością oraz zbudowanie solidnych fundamentów do pracy z językiem na dalszych etapach edukacji. Codziennie staram się wykorzystać naturalny potencjał moich podopiecznych - ich żywiołowość, entuzjazm i ciekawość świata - tworząc lekcje bazujące na piosenkach i zabawach ruchowych.

  Dana Bazvershuk - small

  BOGDANA BEZVERSHUK

  Nauczyciel Języka Angielskiego

  My name is Bogdana Bezvershuk and I’m an English teacher. For the last 6 years I was living and working in China (Beijing) with students aged 2-6. My own teaching philosophy is based on the belief that children learn and develop best when they are empowered as active agents in their own learning.

  In my work with children, I inspire them to find their own passion and experience the world around them through different senses.

  Nartalia Centarska - small

  NATALIA CETNARSKA

  Nauczyciel Języka Angielskiego

  Moim celem jest nauka dzieci angielskiego poprzez zabawę oraz zanurzenie ich w języku. W pracy z dziećmi najbardziej zależy mi na budowaniu atmosfery komfortu i bezpieczeństwa oraz na wprowadzeniu dzieci do kultury anglojęzycznej. Na swoich zajęciach rozwijam u dzieci zarówno umiejętności ruchowe jak i manualne w oparciu o język obcy.
  gddgff

  MARLENA DĘBOWSKA

  Nauczyciel Główny

  Lubię prace z dziećmi ponieważ dzieci są kreatywne, maja wiele niesamowitych pomysłów każdego dnia, są twórcze, uśmiechnięte i codziennie gotowe do nowych wyzwań. Najważniejszy w pracy z dziećmi jest dla mnie dobry kontakt z nimi, to żeby czuły się bezpieczne i szczęśliwe w przedszkolu.

  DSC_7225-bez logo

  JULIA GARASHENKO

  Nauczyciel języka angielskiego

  I have worked as a teacher of English for 5 years. Since I started teaching English in China, I have felt that the most pleasant thing is when your job becomes your passion.

  Children are so sincere that you can always see their emotions, what they like and how they enjoy lessons. It is a pleasure and fun to teach them since you are always surrounded by the positive, relaxed and happy atmosphere!

  WIKTORIA NAGRODZKA

  Nauczyciel języka angielskiego

  DSC_7210-bez logo

  SYLWIA SĄPOR

  Nauczyciel Języka Angielskiego

  Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Nauczania Języka Angielskiego oraz Niemieckiego na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam liczne kursy z zakresu nowoczesnych metodyk nauczania dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

  Wierzę, że gry i zabawy są skuteczniejszą metodą dydaktyczną, niż szkolna ławka. Bardzo ważna jest dla mnie przyjazna atmosfera i poczucie bezpieczeństwa małych uczniów. Uśmiech dziecka jest dla mnie zastrzykiem dobrego humoru oraz motywacją do działania.

  DSC_7197-bez logo

  DOROTA TKACZYK

  Nauczyciel Główny

  Dzieci są pełne radości, nie ukrywają emocji, mówią co myślą, mają niesamowitą wyobraźnię, praca z nimi to codzienne odkrywanie świata na nowo.

  Marta Chmielewska

  MARTA CHMIELEWSKA

  Psycholog

  Oprócz pracy w przedszkolu Kids Academy jestem związana z Fundacją Scolar gdzie zajmuje się terapią dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, psychoterapią dzieci i młodzieży oraz prowadzeniem zajęć z zakresu treningu umiejętności społecznych. Prowadzę również zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży w poradni Przystań Psychologiczna.

  Uważam że praca psychologa wymaga ciągłego rozwoju i doszkalania się dlatego aktualnie odbywam 4- letnie szkolenie w zakresie terapii poznawczo – behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej które jest akredytowane przez Oxford Cognitive Therapy Centre. Szkolę się również w terapii schematu dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Pracuję pod superwizją. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji oraz radości.

  Dominika Pietras - small

  DOMINIKA PIETRAS

  Keyboard, Rytmika

  Kalina Kwiatkowska przedszkolanka

  KALINA KWIATKOWSKA

  Logopeda

  Uśmiech i współpraca dziecka to jedna z największych nagród jaką mogę otrzymać za swoją pracę, dlatego robię wszystko, aby dzieci z przyjemnością chodziły na moje zajęcia.

  Przyjazna atmosfera to klucz do odpowiedniej motywacja dla dzieci i ich rodziców. Jest to szczególnie ważne ponieważ efekty pracy najlepiej widać, gdy działania terapeutyczne obejmują nie tylko 30 min terapii, ale gdy dziecko i rodzice aktywnie uczestniczą w procesie terapeutycznym.

  Jako terapeuta wciąż rozwijam swoje zainteresowania i warsztat terapeutyczny z zakresu logopedii, aktywnie uczestnicząc w szkoleniach oraz współpracując z innymi terapeutami.

  Renata Karniłowicz - small

  RENATA KARNIŁOWICZ

  Gimnastyka Korekcyjna

  Gimnastyka korekcyjna, inaczej Korekcja Wad Postawy, to ćwiczenia mające na celu profilaktykę oraz przeciwdziałanie wadom w obrębie całego układu ruchu (wiązadłowo-mięśniowego).

  W przedszkolu moje zajęcia służą głównie profilaktyce i wczesnemu wykrywaniu nieprawidłowości w postawie dzieci. Uczą się podstawowych ćwiczeń korekcyjnych tj. wzmacniających i rozciągających osłabione lub przykurczone mięśnie.