• Polski
  • English
  • Polsko-angielskie przedszkole Wilanów

    Nasze przedszkole położone jest w centrum dzielnicy Wilanów, z dala od zgiełku ulic oraz spalin. Placówka została założona w nowym, piętrowym domu o powierzchni 650 metrów kwadratowych, który mieści m.in. jadalnię, salę gimnastyczną, plastyczną czy logopedyczną.

    Nasze prywatne przedszkole w Warszawie otwarte jest w godzinach od 7:30 do 18:00. W trosce o bezpieczeństwo dzieci teren na zewnątrz budynku jest monitorowany systemem kamer. Każdy z rodziców otrzymuje kody do bramy wejściowej, furtki oraz drzwi. Dzięki temu do budynku nie dostaną się osoby niepowołane. Dzieci są wydawane wyłącznie członkom rodziny i opiekunom posiadającym upoważnienie na piśmie.

    Wnętrze przedszkola jest słoneczne oraz przytulne. W każdej chwili nad dziećmi czuwa wykwalifikowany zespół nauczycieli oraz pedagogów z przeszkoleniem z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Nasze przedszkole dwujęzyczne w Wilanowie posiada duży, nowoczesny, bezpieczny plac zabaw zlokalizowany na ogrodzonym terenie. Obszar wokół placówki jest spokojny, zielony i sprzyja spacerom z dala od ruchliwych ulic.