Wspaniała decyzja

Trzy lata temu mając doświadczenie z innym przedszkolem postanowiliśmy wysłać naszą córkę do Kids' Academy. Dziś wiemy, że była to wspaniała decyzja. Zosia jest szczęśliwa i spełniona jako przedszkolak, a my spokojni o nią i jej edukację. Z radością obserwujemy traktowanie jej jak człowieka a nie tylko dziecka.
 
Z pewnością znajdują się rodzice, którzy przy wyborze przedszkola stawiają wiele znaków zapytania i mają wiele wątpliwości – z naszego doświadczenia wynika, że to dziecko jest najlepszym recenzentem miejsca i ludzi w nim pracujących – Zosia z radością wraca do przedszkola i to jest dla nas najważniejsze. Fantastycznie liczy, pisze i komunikuje się po angielsku. Wielokrotnie zaskakuje nas ciekawostkami, których dowiedziała się na zajęciach, zajęciach dodatkowych lub z kolejnych przedstawień.
 
Codziennie rano oddajemy nasze dziecko w troskliwe ręce i trudno byłoby nam z tego zrezygnować, dlatego postanowiliśmy, że Zosia będzie kontynuowała naukę w szkole Kids' Academy i jesteśmy pewni, że znajdzie się we właściwym miejscu.
 
Agnieszka i Marcin Ratyńscy