• Polski
 • English
 • Polsko-angielskie przedszkole Kids' Academy

  Kids’ Academy Preschool w Wilanowie prowadzimy zajęcia w języku polskim i angielskim. Realizujemy podstawę programową MEN oraz British National Curriculum. Stosujemy metodę immersji językowej i glottodydaktykę. Uczymy dzieci samodzielnego myślenia, twórczych poszukiwań i inspiracji.

  Nadrzędnym celem naszego polsko-angielskiego przedszkola jest dobre samopoczucie naszych podopiecznych, przy jednoczesnym naturalnym wprowadzeniu w dwujęzyczność.

  Nasi absolwenci z powodzeniem dostają się do wybranych szkół prywatnych i społecznych. Dzięki dużej wiedzy, zdolności radzenia sobie z różnymi zadaniami jak i odpowiedniemu przygotowaniu pod względem emocjonalnym, nasze dzieci osiągają wymaganą dojrzałość szkolną i pewność siebie. W konsekwencji pokonują nowe wyzwania w życiu ze spokojem oraz łatwiej niż inni.

  Kids’ Academy w Wilanowie dysponuje dużym placem zabaw, położonym z daleka od zgiełku ulic, co zapewnia spokój i lepsze powietrze dla naszych dzieci.

  Rekrutacja do przedszkola

  Mamy jeszcze miejsca do wszystkich grup wiekowych!

  Rekrutacja do szkoły

  Rekrutujemy dzieci do klasy 0-8 z roczników 2005-2013

  Dla dzieci od 2,5 do 6 lat

  W każdej grupie wiekowej proponujemy specjalny program edukacyjny.

  Język angielski nonstop i native speaker

  Nowoczesne metody nauczania, opieka koordynatora i metodyka nauczania języka angielskiego, zajęcia prowadzone w sposób interaktywny.

  Realizacja programu MEN oraz elementów programu brytyjskiego

  Komunikacja z dzieckiem codziennie w języku angielskim, wszystkie zajęcia prowadzone dwujęzycznie.

  Nowa strona internetowa!

  25 marca 2019

  Lorem ipsum

  Czytaj więcej

  Hello world!

  10 maja 2016

  Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

  Czytaj więcej

  Zajęcia dodatkowe

  Zapraszamy dzieci do udziału w różnorodnych zajęciach dodatkowych organizowanych na terenie przedszkola. Odbywają się one popołudniami, zazwyczaj po godzinie 14.30 i są dodatkowo płatne. Każde dziecko oraz każdy rodzic może uczestniczyć w lekcji próbnej, aby zdecydować o zapisaniu dziecka na konkretne zajęcia.