• Polski
 • English
 • Polsko-angielskie przedszkole Kids' Academy

  Kids’ Academy Preschool w Wilanowie prowadzimy zajęcia w języku polskim i angielskim. Realizujemy podstawę programową MEN oraz British National Curriculum. Stosujemy metodę immersji językowej i glottodydaktykę. Uczymy dzieci samodzielnego myślenia, twórczych poszukiwań i inspiracji.

  Nadrzędnym celem naszego polsko-angielskiego przedszkola jest dobre samopoczucie naszych podopiecznych, przy jednoczesnym naturalnym wprowadzeniu w dwujęzyczność.

  Nasi absolwenci z powodzeniem dostają się do wybranych szkół prywatnych i społecznych. Dzięki dużej wiedzy, zdolności radzenia sobie z różnymi zadaniami jak i odpowiedniemu przygotowaniu pod względem emocjonalnym, nasze dzieci osiągają wymaganą dojrzałość szkolną i pewność siebie. W konsekwencji pokonują nowe wyzwania w życiu ze spokojem oraz łatwiej niż inni.

  Kids’ Academy w Wilanowie dysponuje dużym placem zabaw, położonym z daleka od zgiełku ulic, co zapewnia spokój i lepsze powietrze dla naszych dzieci.

  Mamy jeszcze wolne miejsca w zerówce dwujęzycznej 6 latków - przygotowujemy do klas pierwszych w szkołach o różnym profilu.
  Zapraszamy do grupy anglojęzycznej dzieci z rocznika 2015 - grupa dla dzieci anglojęzycznych oraz polskojęzycznych.

  Rekrutacja do przedszkola

  Mamy jeszcze miejsca do wszystkich grup wiekowych!

  Rekrutacja do szkoły

  Rekrutujemy dzieci do klasy 0-8 z roczników 2005-2013

  Dla dzieci od 2,5 do 6 lat

  W każdej grupie wiekowej proponujemy specjalny program edukacyjny.

  Język angielski nonstop i native speaker

  Nowoczesne metody nauczania, opieka koordynatora i metodyka nauczania języka angielskiego, zajęcia prowadzone w sposób interaktywny.

  Realizacja programu MEN oraz elementów programu brytyjskiego

  Komunikacja z dzieckiem codziennie w języku angielskim, wszystkie zajęcia prowadzone dwujęzycznie.

  dziecko w wakacje w przedszkolu

  W Kids’ Academy rozpoczęliśmy wakacje!

  2 lipca 2019

  W Kids’ Academy rozpoczęliśmy wakacje! W naszym dwujęzycznym przedszkolu w Wilanowie mamy fantastyczny program na letnie tygodnie. Nasze dzieci będą wspaniale bawiły się dwujęzycznie i przy okazji zdobywały nową wiedzę. W programie: „Wakacyjna podroż w krainę bajek”„Telefony. Jak ludzie komunikowali się bardzo dawno temu?”„Let’s go on holiday with Capitan Hook”„The Three Little Pigs”„Rowery. Co wiemy…

  Czytaj więcej
  dziecko pisze w Wilanowie

  Trwają zapisy do przedszkola

  20 maja 2019

  Prowadzimy zapisy dzieci do wszystkich grup wiekowych. Posiadamy wolne miejsca. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie dotyczącej rekrutacji

  Czytaj więcej
  dziewczynka z anglii

  Nowa strona internetowa!

  25 marca 2019

  Witamy na nowej odsłonie strony naszego przedszkola!

  Czytaj więcej

  Zajęcia dodatkowe

  Zapraszamy dzieci do udziału w różnorodnych zajęciach dodatkowych organizowanych na terenie przedszkola. Odbywają się one popołudniami, zazwyczaj po godzinie 14.30 i są dodatkowo płatne. Każde dziecko oraz każdy rodzic może uczestniczyć w lekcji próbnej, aby zdecydować o zapisaniu dziecka na konkretne zajęcia.