Partnerzy

Dwa razy w tygodniu Kids&Tennis prowadzi dla naszych uczniów zajęcia tenisa na kortach ziemnych. Dzieci dzielimy na grupy pod względem ich umiejętności. Zapewniamy transport busem.

Zajęcia tenisowe odbywają się zgodnie z metodologią programu Tenis10. Są zatem skierowane do dzieci od 3 do 10 roku życia. Są to zajęcia wypełnione zabawą i śmiechem, ale przynoszące wymierne skutki pedagogiczne i sportowe, a przede wszystkim znacząco wpływające na ogólną sprawność ruchową i koordynację dzieci.

http://kidsandsport.pl/

GYM-MANIA to sportowa strona sztuk walki. Czyli wszechstronny rozwój dzieci poprzez zabawę z elementami karate kyokushin.

Klub Karate Kyokushin IPPON skupia ludzi pasjonujących się sportem, którzy poprzez trening karate rozwijają swoją sprawność fizyczną. Karate to sztuka walki uprawiana z równą pasją przez mężczyzn i kobiety, dorosłych, młodzież i dzieci. Jest to dyscyplina walki promująca perfekcyjne opanowanie swojego ciała przez ciągłą pracę nad poprawą swoich umiejętności technicznych oraz skupienia nad najdrobniejszymi szczegółami wykonywanych ćwiczeń.

W Kid's Academy zajęcia karate prowadą panie Marianna Sulima-Nurkiewicz oraz Zofia Parteka - instruktorki Klub Karate Kyokushin IPPON.

Motto, które towarzyszy paniom w sportowym życiu to fragment Przysięgi Dojo:

"Będziemy dążyć do opanowania sztuki karate, aby kiedyś nasze ciało i zmysły stały się doskonałe".

http://www.ipponkarate.pl/

Program SZCZĘŚLIWI GENIUSZE, autorstwa Wojciecha Cywińskiego, jest kompilacją osiągnięć współczesnej psychologii, takich jak: coaching, arteterapia, teambuilding, bajkoterapia, NVC (porozumienie bez przemocy) i starożytnej jogi.

Z Kids' Academy Pan Wojciech Cywiński pracuje w zakresie zajęć jogi oraz obozów letnich i zimowych.

Pan Wojciech z jogą jako sposobem na życie zaprzyjaźnił się już dawno. Studiował święte księgi świata, interesował się parapsychologią. Kilka razy był w Indiach, gdzie dostał nominację na nauczyciela. Ukończył studia psychologiczne. W 1992 roku uczestniczył w podstawowym kursie jogi oddechowej. Po 10 latach praktyki i szkoleń został nauczycielem i prowadzi kursy dla dorosłych, obozy dla młodzieży i kolonie dla dzieci.

http://otoszczesliwigeniusze.pl/

SportyFlower to zespoł młodych i dynamicznych entuzjastów spotu specjalizujący się w organizacji zajęć sportowych dla najmłodszych. Wyróżniają się autorskimi, nieszablonowymi pomysłami. Łączą formy sportowo-rekreacyjne z elementami twórczo-edukacujnymi. Dbają, aby ich propozycje były oryginalne i innowacyjne. I przede wszystkich propagują zdrowy styl życia.

W Kids' Academy organizują zajęcia gimantyki artystycznej prowadzone przez Panią Julię Sekułę - współwłaścicielkę SportyFlower a jednocześnie trenera gimnastyki artystycznej i zawodniczkę, która w swojej karierze nie raz stawała na podium zdobywając tytuł Mistrzyni Polski w układach zespołowych.

http://www.sportyflower.pl/

MEDINTEL - Centrum Medycyny Dziecięcej to prywatna placówka medyczna mieszcząca się na Miasteczku Wilanów, która dedykowana jest w całości wyłącznie dzieciom i młodzieży. Powstała z myślą o tym, aby było profesjonalnie, ale też przyjaźnie i blisko. MEDINTEL organizuje bezpłatne, tematyczne warsztaty dotyczące zdrowia i opieki nad dzićmi

http://medintel.com.pl/

 

 

Fundacja MyMind Polska została założona w Irlandii w czerwcu 2006. Jej misją jest stworzenie łatwego i szybkiego dostępu do pomocy psychologicznej. Fundacja MyMind organizuje warsztaty dla osób indywidualnych, organizacji, szkół i przedszkoli, podczas których poprzez psychoedukację i aktywne uczestnictwo można dowiedzieć się jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami w życiu.

http://mymind.pl/

Szkoła Tenisa Tie Break to jeden z największych ośrodków treningu tenisowego dzieci w Polsce.

http://www.tiebreak.pl/