Opinie rodziców

Prowadzę zajęcia pozaprogramowe z elementami jogi w wielu przedszkolach i szkołach językowych.
Kids' Academy to jedyne takie miejsce, gdzie dzieci bardzo często zwracają się do siebie po angielsku poza lekcjami.
Czasem mnie poprawiają, jak powiem coś nieprawidłowo. Poziom nauki języka zdecydowanie wyróżnia się spośród innych placówek tego typu.
Our two children age 6 and 8 have been at Kid's Academy for about a year now.
Szkoła ma to czego nie zastąpi najlepszy budynek i sprzęt czyli super panie. Bardzo zaangażowane, potrafiące zróżnicować i dostosować poziom nauki do poszczególnych uczniów z różnych przedmiotów Mamy porównanie, ponieważ córka chodziła pól roku do innej szkoły, która miała być wymarzoną, a okazała się mimo pięknej infrastruktury i bliskości domu sporym rozczarowaniem.
Moje dzieci zaczęły swoją przygodę w Kids' Academy, na Arbuzowej, od najmłodszej grupy i tak do dziś minęło już 5 lat. Marcin i Oliwka mają w sobie ogromną ciekawość świata i mnóstwo zainteresowań zaszczepionych w Kids. Najbardziej jestem dumna, kiedy bez komleksów porozumiewają się z innymi dziećmi anglojęzycznymi.
 
Sylwia Siwicka
Nasz syn Mikołaj jest uczniem Kids' Academy od 2 lat czyli od początku działania szkoły podstawowej. W Kids' Academy najbardziej cenimy sobie indywidualne podejście do każdego ucznia i możliwość bieżącego monitorowania postępów nauczania. Indywidualne podejście i opieka pozwalają na ciągły rozwój dziecka i podnoszenie poprzeczki – poza minimum programowym dzieci rozwijają swoje pasje, kreatywność i mocne strony.