NASI NAUCZYCIELE

IMG_9262a

MONIKA KONIECZNA-KOWALCZYK

Dyrektor Przedszkola

Właściciel i założyciel przedszkola, pełni rolę dyrektora.

Wykształcenie wyższe medyczne.

Magdalena Eysmont - small

MAGDALENA EYSMONT

Dyrektor Przedszkola

 

Właściciel i założyciel przedszkola, pełni rolę dyrektora.

Wykształcenie: wyższe, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

 

 

Joanna Bogucka - small

JOANNA BOGUCKA-DMYTERKO

Dyrektor ds. pedagogicznych

Od siedmiu lat zajmuję się prowadzeniem przedszkoli.

Posiadam dyplom magistra pedagogiki, jestem nauczycielem. Moje wykształcenie jest również związane z Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi, Zarządzaniem Oświatą, Przedsiębiorczością w Instytucjach Oświatowych. Prywatnie jestem mamą i żoną.

,,Bądź sobą – szukaj własnej drogi. Poznaj siebie, zanim zechcesz dzieci poznać. Zdaj sobie sprawę z tego, do czego sam jesteś zdolny, zanim dzieciom poczniesz wykreślać zakres ich praw i obowiązków.’’ Janusz Korczak

Praca w przedszkolu to dla mnie ogromna przyjemność i droga, którą podążam od kilku ostatnich lat. Doceniam w niej codzienny kontakt z dziećmi, możliwość wpływu na ich dobry rozwój zarówno emocjonalny jak i edukację.

Cieszę się każdą rozmową z dzieckiem i jego uśmiechem. Kontakt z nim jest dla mnie przyjemnością. Tak wiele możemy sobie wzajemnie dać. Jestem energiczną i pozytywnie spoglądającą na świat osobą, otwartą na drugiego człowieka.

Ewa Dalewska 2 - small

EWA DALEWSKA

Metodyk języka angielskiego

"Każdy dobry lektor uczący języka obcego w przedszkolu musi umieć "przemycić" w zabawie wszystko to, czego chciałby nauczyć swoich podopiecznych. Dodatkowo powinien to zrobić tak, by ta zabawa była wciągająca, motywująca i atrakcyjna, a jednocześnie wartościowa językowo i dydaktycznie.

Dla obserwatora z zewnątrz zajęcia językowe w przedszkolu sprawiają wrażenie spontanicznych i swobodnych, jednak często lektor poświęca wiele godzin na przygotowanie takiej lekcji.

Kid's Academy wyposażone jest w narzędzia edukacyjne, pomoce dydaktyczne oraz sprzęt do nauki interaktywnej języka angielskiego.

Moim zadaniem będzie wprowadzić nowoczesne metody i warsztat lektorski, który pozwoli nauczycielkom na "bezwysiłkowe" prowadzenie skutecznych zajęć językowych za pomocą zabaw i aktywności, które sprawią dzieciom wiele radości i przyjemności."

Obraz4

LUCY BINDULSKA

Native speaker

"I'm British. I studied English at London University and have been teaching English in Warsaw. I have run "Musical Babies" sessions and classes in a preschool for children with learning difficulties. I have a son and a daughter who both are bilingual. I enjoy playing games, singing songs and reading stories with children, along with Teddy - a friendly bear who helps me.

I try to create a warm atmosphere in my lessons, and to stimulate children's interest so that they start to communicate in English spontaneously with each other."

IMG_8855a

IZABELLA WINIARSKA

Nauczyciel główny

"W pracy z dziećmi dbam o ich harmonijny rozwój, kładąc jednocześnie nacisk na indywidualne potrzeby każdego z nich. Pragnę by dzieci uczyły się w twórczej i beztroskiej atmosferze. Nie ma nic cenniejszego niż uśmiech dziecka i jego pełne ufności spojrzenie."

IMG_8466a

KATARZYNA RABCZUK

Nauczyciel języka angielskiego

"Nadrzędnym celem w mojej pracy z dziećmi jest skojarzenie nauki z przyjemnością oraz zbudowanie solidnych fundamentów do pracy z językiem na dalszych etapach edukacji. Codziennie staram się wykorzystać naturalny potencjał moich podopiecznych - ich żywiołowość, entuzjazm i ciekawość świata - tworząc lekcje bazujące na piosenkach i zabawach ruchowych."

Dorota Takczyk - small

DOROTA TKACZYK

Nauczyciel główny

"Dzieci są pełne radości, nie ukrywają emocji, mówią co myślą, mają niesamowitą wyobraźnię, praca z nimi to codzienne odkrywanie świata na nowo."

Nartalia Centarska - small

NATALIA CETNARSKA

Nauczyciel języka angielskiego

"Moim celem jest nauka dzieci angielskiego poprzez zabawę oraz zanurzenie ich w języku. W pracy z dziećmi najbardziej zależy mi na budowaniu atmosfery komfortu i bezpieczeństwa oraz na wprowadzeniu dzieci do kultury anglojęzycznej. Na swoich zajęciach rozwijam u dzieci zarówno umiejętności ruchowe jak i manualne w oparciu o język obcy."
Anna Piekarska - small

ANNA PIEKARSKA

Nauczyciel języka angielskiego

"Moim głównym celem jest oswojenie dzieci z językiem angielskim oraz motywowanie ich do nauki tego języka. Staram się wykonywać to poprzez rozmaite gry i zabawy ruchowe, muzykę a także zajęcia plastyczne."

gddgff

MARLENA DĘBOWSKA

Nauczyciel główny

"Lubię prace z dziećmi ponieważ dzieci są kreatywne, maja wiele niesamowitych pomysłów każdego dnia, są twórcze, uśmiechnięte i codziennie gotowe do nowych wyzwań. Najważniejszy w pracy z dziećmi jest dla mnie dobry kontakt z nimi, to żeby czuły się bezpieczne i szczęśliwe w przedszkolu."

Dana Bazvershuk - small

BOGDANA BEZVERSHUK

Nauczyciel języka angielskiego

My name is Bogdana Bezvershuk and I’m an English teacher. For the last 6 years I’ve been living and working in China (Beijing) with the students of age from 2-6 years old. My own teaching philosophy is based in the belief that children learn and develop best when they are empowered as active agents in their own learning.

In my work with children, I am inspired to help them find their own passion and experience the world around them through their many senses.

IMG_20180728_105607 (1)

SYLWIA SĄPOR

Nauczyciel języka angielskiego

"Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Nauczania Języka Angielskiego oraz Niemieckiego na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam liczne kursy z zakresu nowoczesnych metodyk nauczania dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Wierzę, że gry i zabawy są skuteczniejszą metodą dydaktyczną, niż szkolna ławka. Bardzo ważna jest dla mnie przyjazna atmosfera i poczucie bezpieczeństwa małych uczniów. Uśmiech dziecka jest dla mnie zastrzykiem dobrego humoru oraz motywacją do działania."

JULIA GARASHENKO

Nauczyciel języka angielskiego

My name is Julia Garashenko. I work as a teacher of English for already 5 years. Since I started teaching English in China, I felt that the most pleasant thing is when your job becomes your hobby. Teaching children is the most exciting for me.

Children are so sincere that you can always see their emotions, what they like and how they enjoy the lesson. It is a pleasure and fun to teach them since you are always surrounded by the positive, relaxed and happy atmosphere!

Teresa Grycuk - small

TERESA GRYCUK

Pomoc nauczycieli

ANIKA CHOWDHURY

Asystent nauczyciela języka angielskiego

I was born in Bangladesh, but I have been living abroad for many years. UK it was the first country where I started to teach English after my graduation there.

I love working with the young learner. They make me happy. I like to be apart of an unconditional world.

I have a passion to encourage children in play, language development, and social skills. I am interested in preparing lesson plans, developing authentic teaching materials, and communicative classroom activities and also focused on teaching through visuals, games, songs, chants, real materials.

I believe that children need to be loved and nurtured in order to form a lasting bond with their teachers and to develop a love of learning through their continuing school years.

Dominika Pietras - small

DOMINIKA PIETRAS

Keyboard, rytmika

Marta Chmielewska

MARTA CHMIELEWSKA

Psycholog

"Oprócz pracy w przedszkolu Kids Academy jestem związana z Fundacją Scolar gdzie zajmuje się terapią dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, psychoterapią dzieci i młodzieży oraz prowadzeniem zajęć z zakresu treningu umiejętności społecznych. Prowadzę również zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży w poradni Przystań Psychologiczna.

Uważam że praca psychologa wymaga ciągłego rozwoju i doszkalania się dlatego aktualnie odbywam 4- letnie szkolenie w zakresie terapii poznawczo – behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej które jest akredytowane przez Oxford Cognitive Therapy Centre. Szkolę się również w terapii schematu dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Pracuję pod superwizją. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji oraz radości."

nauczyciel_marta_walczyk

MARTA WALCZYK

Nauczyciel

"Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i wiele radości. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie w zależności od jego potrzeb i możliwości.

Swoim podopiecznym stwarzam przestrzeń i warunki do samorealizacji, aby każdy kolejny dzień otwierał im drzwi nowych nieznanych dotąd horyzontów, intelektualnego poznania pięknej i interesującej - otaczającej nas - rzeczywistości."

KALINA KWIATKOWSKA

Logopeda

Absolwentka psychologii na WSFiZ oraz Logopedii na SWPS w Warszawie. Po studiach ukończyła roczny staż logopedyczne w ASAN- Centrum Wspomagania Rozwoju.

"Uśmiech i współpraca dziecka to jedna z największych nagród jaką mogę otrzymać za swoją pracę, dlatego robię wszystko, aby dzieci z przyjemnością chodziły na moje zajęcia.

Przyjazna atmosfera to klucz do odpowiedniej motywacja dla dzieci i ich rodziców. Jest to szczególnie ważne ponieważ efekty pracy najlepiej widać, gdy działania terapeutyczne obejmują nie tylko 30 min terapii, ale gdy dziecko i rodzice aktywnie uczestniczą w procesie terapeutycznym.

Jako terapeuta wciąż rozwijam swoje zainteresowania i warsztat terapeutyczny z zakresu logopedii, aktywnie uczestnicząc w szkoleniach oraz współpracując z innymi terapeutami."

Dorota Kapczyńska - small

DOROTA KAPCZYŃSKA

Szef kuchni