Zapraszamy na nasze fanpage na Facebooku: Przedszkole Wilanów

Nieomal w każdym tygodniu organizowana jest impreza dla wszystkich dzieci. Są to koncerty, na których dzieci poznają style muzyki i instrumenty oraz różne teatrzyki (również po angielsku).

Zapraszamy ciekawych ludzi, którzy mają coś interesującego do zaproponowania maluchom. Są to ciekawe opowieści podróżników, niesamowite przeżycia archeologów, odkrycia paleontologów i geologów, cudowne historie ludzi pracujących ze zwierzętami egzotycznymi i domowymi. Dzieci poznają różne zawody przez bezpośredni kontakt z ilustratorami książek dla dzieci, autorami publikacji dziecięcych, policjantem, strażakiem i dentystą. Uczą się zasad bezpieczeństwa w domu i na ulicy oraz pierwszej pomocy medycznej. Wszystkie te spotkania są zawarte w programie przedszkola w ramach czesnego.

Wyjeżdżamy również poznawać świat na zewnątrz przedszkola. W miesiącach jesienno - zimowych odwiedzamy teatry i muzea, wystawy lub uczestniczymy w różnych warsztatach organizowanych na terenie Warszawy. Wynajmujemy zawsze sprawdzone środki transportu przystosowane do przewozu dzieci. Każdego roku nie może zabraknąć imprez okolicznościowych, na które zapraszamy rodziców, babcie i dziadków, opiekunów i przyjaciół dzieci.

Przygotowujemy dwujęzyczne przedstawienia z okazji:

  • Bożego Narodzenia
  • Dnia Babci i Dziadka
  • Dnia Mamy i Taty
  • Zakończenie Roku Przedszkolnego
  • Przedszkole przygotowuje dla dzieci Bale Andrzejkowe, Karnawałowe, Dzień Dziecka

Aktualności

8 listopada odbędzie się Dzień Otwarty dla Rodziców.

Zaplanowane wycieczki:

19 października grupa 5,6,7 jedzie do teatru Capitol na przedstawienie "Cudowna Lampa Alladyna"

20 października grupa 3,4 jedzie do Powsina na zajęcie edukacyjne "Święto Dyni" ...

12 października w przedszkolu Kids' Academy odbyło się pasowanie na przedszolaka.

Trwa rekrutacja do różnych grup wiekowych.

Trwa rekrutacja do zerówki dwujęzycznej oraz do zerówki anglojęzycznej.